O projekte

Projekt Altenburg

TG Immobilien Exklusive GmbH

TG Immobilien Exklusive G.m.b.H so sídlom v Hainburg an der Donau vznikla zlúčením dvoch úspešných spoločností TEGMEN G.m.b.H a GENC G.m.b.H

Naša spoločnosť sa špecializuje predovšetkým na projektovanie a realizáciu rezidenčných nehnuteĺností v provincií Dolné Rakúsko, Burgenland a Viedeň.

Vyznačujeme sa osobným prístupom, flexibilitou a spoľahlivosťou. Náš tím sa skladá z vysoko kvalifikovaných, skúsených odborníkov, ktorí sa vždy snažia vykonávať prácu k úplnej spokojnosti klienta.
Projekt Altenburg

Poctivé nadštandardné tehlové domy v srdci obce

  • Projekt rodinných domov, ktorý realizujeme, sa nachádza priamo v strede obce. Nepôjde teda o žiadny „satelit“ kdesi ďaleko v poli, ako je to bežné na Slovensku. Do obchodu, na poštu, do školy či škôlky zájdete bez problémov aj peši.
  • 11 rodinných domov vo vysokom štandarde má výmeru v rozmedzí od 137 do 147 m² a ku každému prislúcha 20 m² terasy. Pozemky majú výmeru približne 350 m², čo je podľa prieskumov pre švorčlenné rodiny tak akurát. Ani primálo, ani priveľa – vzhľadom na trávenie voľného času, „výbeh“ pre deti, záhradkárčenie, údržbu, kosenie atď.
  • Celý projekt bude dotiahnutý do štádia vyššieho štandardu. To znamená, že domy sa predávajú kompletné dokončené - vrátane sanity a podláh - od ceny 340 000 €. Klient si musí dom už len zariadiť podľa svojho štýlu.
  • Z jedenástich domov je 8 riešených ako dvojdom a jeden bude trojdom Všetky budú 5-izbové, dvojpodlažné, nepodpivničené, so súkromným vonkajším parkovacím státím pre dve autá priamo pred domom. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, hosťovská izba, kuchyňa a obývacia izba. Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne + veľký šatník a ďalšia kúpeľňa s toaletou, vaňou a sprchou.
  • Stavba je projektovaná ako železobetónová konštrukcia a na vnútorne priečky je použitá kvalitná pálená tehla. Žiadne lacné sadrokartónové alebo drevené vyhotovenie. Svetlosť interiéru zabezpečujú veľké okná s trojsklom. Smerom do záhrad dokonca veľkoformátové. Každý dom bude vybavený vlastným tepelným čerpadlom najvyššej kvality a vykurovanie tak bude zabezpečené prostredníctvom podlahového kúrenia v celom dome.
  • Občianska vybavenosť v blízkosti projektu je naozaj bohatá. Približne 5 minút chôdze od projektu sa nachádzajú škôlka, základná škola, banka, potraviny Billa, lekáreň, reštaurácie, kvetinárstvo, kaderníctvo, miestny úrad, ihriská, areál Kurzentrum Ludwigstorff, rozľahlý zelený park podobný sadu Janka Kráľa, futbalové ihriská, Dunaj s posedením priamo pri rieke, a v neposlednom rade múzeum celosvetového významu.
  • Projekt dvojdomov realizuje rakúska stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a množstvom pozitívnych referencií. Spoločnosť TG Immobilien GmbH so sídlom v Hainburg an der Donau sa špecializuje na výstavbu prevažne nízkoenergetických rodinných domov s dôrazom na najvyššiu kvalitu prevedenia a materiálov.
Projekt Altenburg

Doplnkové charakteristiky

Rok výstavby:
2019

Počet izieb/miestností:
5

Terasa:
20 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Projekt Altenburg

5P alebo 5 dôvodov, prečo si vybrať práve projekt „Altenburg“

Praktická poloha

Blízkosť hlavného mesta, no bez nutnosti absolvovať každodenné obojsmerné dopravné zápchy. Rakúske pohraničie je riedko osídlené, preto cesty bez problémov „stíhajú“ počet áut bez výrazných časových obmedzení. Pri ideálnej premávke ste z Bad Deutsch Altenburgu priamo v centre Bratislavy o 20 minút, vo Viedni a pri Neziderskom jazere o pol hodiny a v Parndorfe do 20 minút. Nemenej podstatná je aj poloha samotného projektu, a to priamo v centre obce, takže všade sa ľahko dostanete bez toho, aby ste museli štartovať auto.

Príjemné prostredie

Obec patrí do oblasti Carnuntum, čo bolo pôvodné rímske osídlenie. V obci samotnej aj okolitých nájdete rozsiahle archeologické náleziská, zámky s expozíciami otvorené pre návštevníkov a rôzne historické pamiatky a múzeá. Pre športové využitie voľného času sú tu lesy, lúky, cyklotrasy, chovy koňov, oviec, kde môžete zvieratká aj kŕmiť, či zajazdiť si.

Príležitosti na voľný čas

Možnosti pre aktívny oddych sú tu naozaj nespočetné a na svoje si príde určite každý, bez ohľadu na záľuby či vek. Okolitá príroda poskytuje pestré možnosti trávenia voľného času, od turistiky, cez cyklistiku, rybolov, agroturistiku, či plávanie. Kúpeľný areál priamo v obci zasa obyvateľom ponúka množstvo relaxačných a športových aktivít, rôzne typy masáží, fitnes aktivity či iné kúpeľné procedúry pre deti aj dospelých. Nuž, a ktorá slovenská obec sa môže pochváliť plaveckým bazénom? Bad Deutsch Altenburg áno.

Pokoj a poriadok

Veľké pozitívum Bad Deutsch Altenburgu je, že verejný priestor, všetky ulice a priľahlé okolie sú neustále upravované a nenájdete tu len tak pohodené odpadky na zemi. V tomto sú Rakúšania veľmi dôslední. Život tu však je v porovnaní s Bratislavou nielen čistejší, ale aj omnoho pokojnejší a menej stresujúci. Nestretávate sa tu s takou agresiou a bezohľadnosťou, ktorá má najmä v Bratislave stúpajúci trend.

Predsudky bokom

Približne 1500 domácich obyvateľov naozaj nemá žiadne predsudky voči Slovákom. Naopak, sú mimoriadne ústretoví a milí. Rovnako nerobia problémy s prijatím dieťaťa do materskej či základnej školy. Ak vidia, že o pokojný život v ich obci máte naozaj úprimný záujem a viete priložiť v prípade vecí verejných „ruku k dielu“, veľmi radi vás prijmú za svojich.
Projekt Altenburg

Radi Vám odprezentujeme
projekt detailne